مقالات

دستگاه آسیاب عطاری چیست؟

دستگاه آسیاب عطاری

تولید آسیاب عطاری دستگاهی پر کاربرد که از پرفروش‌ترین نوع آسیاب ها در آسا صنعت به شمار می رود. دستگاه آسیاب عطاری برای آسیاب کردن دانه های نرم و نیمه سخت بسیار کاربردی می باشد. خانم های خانه داری که عطر و طعم غذا برایشان بسیار اهمیت دارد. مطمئنا ترجیح می دهند دانه های ادویه را تازه به تازه پودر کرده و در غذا استفاده کنند. اسیاب عطاری برای کسب و کارهای کوچک، بسته بندی مواد و عطاری ها، دامپروری ها و قنادی ها مناسب می باشد.
در این مقاله شما را با انواع آسیاب رومیزی عطاری – کاربرد آن – قیمت اسیاب عطاری و راهنمایی های مورد نیاز جهت استفاده از این آسیاب را آشنا خواهیم کرد.

انواع دستگاه آسیـاب

 

آسیاب عطاری چه کاربردی دارد؟

تولید آسیاب عطاری، دستگاهی پر کاربرد که برای مصارف خانگی و فروشگاهی مفید است. همه ما می دانیم که ادویه ها برای عطر، رنگ و طعم غذا بسیار کاربردی هستند و عموما بدون آنها غذاها بدون عطر و طعم هستند. ادویه هایی مانند پودر زردچوبه، پودر گشنیز، پودر زیره، پودر چیلی و .. از جمله ادویه های پرکاربرد در آشپزی هستند. به این دلیل که ادویه جات مهمترین کالای قابل مصرف خانگی است. طبیعتا تقاضا برای ادویه در بازار داخل کشور و خارج از کشور در حال افزایش است و با خرید یک آسیاب عطاری می توان به کسب و کار خود رونق بخشید.

ادویه های آسیاب شده بافت یکنواختی دارند و آسیاب کردن مواد بهترین راه برای دریافت بیشتر عطر و طعم ادویه جات است و همانطور که می دانید عموما ادویه جات از ساقه – دانه – پوسته – ریشه – برگ – گل و میوه گیاهان و درختان بدست می آیند که بهترین راه استفاده بهینه از آنها آسیاب کردن آنها می باشد.

دستگاه آسـیاب خانگی

 

کاربرد و مصارف آسیاب عطاری

از عمده مصارف و کاربرد آسیاب عطاری این است که برای مغازه عطاری مناسب و بسیار کاربردی است. عطاری ها می توانند برای خرد کردن و پودر نمودن انواع ادویجات و گیاهان دارویی مانند زردچوبه ٬ فلفل ٬ زنجبیل و غیره و از آن اسیاب عطاری استفاده نمایند.
علاوه بر عطاری ها جاهایی مثل دامپروری ها و مرغداری ها برای پودر کردن و خرد کردن گندم و جو ٬ کنجاله ٬ ذرت و غیره نیازمند آسیاب عطاری هستند. و قنادی ها نیز می توانند برای پودر کردن شکر٬ هل و نخود از آسیاب عطاری استفاده نمایند.

دستگاه آسیاب صنعتی

 

بهترین مارک اسیاب عطاری

همیشه قبل از خرید آسیاب درباره محصول اطلاعات خود را کامل کنید. زیرا مدل آسیاب عطاری را بایستی براساس حجم و سختی موادی که می خواهید پودر و اسیاب شود انتخاب کنید. تا علاوه بر یک خرید هوشمندانه به کارایی و انتظاراتی که از دستگاه دارید نیز برسید.

کارشناسان ما در آسا صنعت فیدار اصفهان آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستید. شما در هر زمان می توانید با شماره های زیر تماس گرفته و از یک مشاوره رایگان قبل از خرید خود برخوردار باشید. تا بتوانید یک خرید بی نقص و مناسب با نیازهایتان داشته باشید.

شماره تماس:

۰۹۱۳۶۴۹۳۷۱۴
۰۹۹۱۲۳۹۰۷۵۵
۰۳۱۳۳۷۵۹۹۲۷
هادیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *