مقالات

انواع دستگاه های آسیاب گیاهان دارویی

دستگاه آسیاب گیاهان

دستگاه آسیاب گیاهان دارویی کاربرد زیادی در آسیاب کردن گیاهان دارد. در گذشته انسان ها برای تبدیل دانه های گندم به آرد از آسیاب های دستی استفاده می کردند. در واقع کلمه آسیاب از دو بخش تشکیل شده است : آس و آب که آس به معنای نرم کردن دانه در زیر سنگ می باشد. امروزه آسیاب های قدیمی کنار رفته اند و دستگاه آسیاب نیمه صنعتی وارد بازار شده است. که در ادامه اطلاعات کافی را در اختیار شما عزیزان خواهیم گذاشت.

 

انواع آسیاب گیاهان دارویی

با استفاده از آسیاب های نیمه صنعتی علاوه بر صرفه جویی در زمان،به راحتی دانه های مدنظر خود را آسـیاب کنید. همچنین بسیاری از قنادی ها،رستوران ها ، عطاری ها و .. از این آسیاب استفاده می کنند. قبل خرید این دسـتگاه برای آغاز حرفه خود لازم است که اطلاعات کافی در این زمینه را کسب نمایید.

دستـگاه های پیشرفته آسیاب نیمه صنعتی دارای مزایای زیادی می باشند. که برخی از این مزایا را برای شما عزیزان خواهیم گفت.

 

مزایای دستگاه آسیاب گیاهان دارویی

دسـتگاه های آسـیاب گیاهان دارویی دارای سرعت و قدرت بالایی می باشند.

درون دستگاه انواع توری های فلزی برای آسیاب کردن گیاهان به اندازه ای که مدنظر شما می باشد موجود است.

قبل از اینکه مواد آسیـاب شده در دستـگاه داغ شوند،خارج می گردند.

دستگاه آسیاب فیوز محافظ موتور دارد.

در حین کار هیچ گرد و غباری ایجاد نمی شود.

فن خنک کننده موتور دارد.

 

شما با استفاده از دستگاه آسیاب می توانید انواع گیاهان و انواع ادویه ها مثل: دارچین،فلفل سیاه و فلفل قرمز،زنجبیل ،زردچوبه و .. را پودر کنید. هماهنطور که می دانید امروزه بسیاری از مردم کارمند هستند یا شبانه روز مشغول کار هستند و فرصت پودر کردن ادویه ها و گیاهان دلخواه خود را ندارند و می توان گفت یک شغل با درآمد بالایی می باشد و اولین قدم تهیه یک دستگاه مناسب می باشد.

با استفاده از دستگاه آسیاب گیاهان دارویی می توانید دانه های مصرفی پرنده هایی مانند: بلدرچین ، بوقلمون ، کبک ،مرغ و .. را خرد و پودر نمایید. حتی کسانی که مرغداری و سالن پرورش طیور مختلف را دارند می توانند از این دستگاه برای غذای پرندگان استفاده کنند. دستگاه آسیاب پیشرفته این امکان را به شما می دهد که انواع غلات از جمله گندم ، جو، برنج ،ذرت و .. را به طور مستقیم در محل کار خود آسیاب نموده و مصرف نمایید.

 

آسیاب حبوبات

حبوبات جزو گیاهان سرشار از پروتئین می باشند.  شما می توانید برای پودر کردن انواع حبوبات مثل لوبیا،نخود، عدس،ماش و … استفاده نمایید و سود بالایی بدست آوردید. از مهم ترین موارد استفاده از این دستگاه می توان به آسیاب کردن گیاهان دارویی اشاره نمود.

طب سنتی از قدیم تا به حال جهت درمان بیماری های متفاوت استفاده می گردد. و اگر شما هم قصد راه اندازی عطاری دارید تهیه این دستگاه برای شما ضروری می باشد. تا بتوانید همه ی ادویه های مورد نظر مشتریان خود را آسیاب نمایید. شما با خرید این دستگاه می توانید ادویه ها را در حضور مشتری آسیاب نمایید و اعتماد آنها را جلب نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *