مقالات

دستگاه آبغوره گیری چه کاربردی دارد؟

قیمت دستگاه آبغوره گیری

دستگاه آبغوره گیری دستگاهی است که با آن آبغوره باکیفیت تر و بیشتری گرفته می‌شود. همانطور که می دانید آبغوره طرفداران بسیاری دارد. و شما با خرید دستگاه آبغوره گیری که قیمت بالایی نیز ندارد می توانید کسب و کار بسیار خوبی راه اندازی کنید.  تا شما بتوانید با کیفیت ترین آبغوره را تولید نمایید. در گذشته افرادی که در این شغل مشغول به کار بودند. مشکل ابغوره گیری (آبگیری) با خوشه را داشتند.

در واقع آنها مجبور بودند که چند پرسنل استخدام کنند تا دانه های غوره را جدا کنند. این کار به زمان و انرژی زیادی نیاز داشت. علاوه بر کاهش مشتریان، آنها دیگر امکان گرفتن آبلیمو و .. را در لحظه نداشتند. و مشتریان زیادی را از دست می دادند. در نتیجه متخصصین با کسب اطلاعات و آزمون و خطاهای فراوان موفق به تولید دستگاهی شدند که بتوان با خوشه آب غوره را گرفت بدون آنکه کیفیت آبغوره کاهش پیدا کند. همچنین این قابلیت در دستگاه های جدید وجود دارد که شما بتوانید به طور همزمان با این دستگاه آبغوره ،آبلیمو ، آب انار و آب انگور را آبگیری کنید.

 قیمت دستگاه آبغوره گیری

مشخصات دستگاه آبغوره گیری

دستـگاه آبغوره گیری دارای سه اسب و یک گیربکسی می باشد. این نوع از دستگاه مختص آبغوره گیری و لیمو است. جنس دستگاه های ابغوره گیری از آلومینیوم می باشد. از دستـگاه ابغوره گیری برای تهیه شیره گندم سمنو هم نیز استفاده می گردد.

در ادامه مراحل ابغوره گیری را برای شما خواهیم گفت تا بهتر با این حرفه آشنا شوید.

 

مراحل آبغوره‌گیری

ابغوره گیری در فصل خودش که معمولا تابستان است شروع می شود. برای انجام این کار ابتدا باید غوره ها را به خوبی پاک کنید و بشویید. غوره ها را در دستگاه بریزید تا آب آن ها گرفته شود.

همچنین می توانید از یک روش دیگر هم استفاده کنید. غوره ها را درون مخلوط کن بریزید و بعد از له شدن غوره ها، از صافی رد کنید.  البته این مراحل برای تولید آبغوره در حجم کم می باشد. و اگر می خواهید وارد بازار کار این شغل شوید. لازم است که یک دستگاه آبغوره گیری مناسب با ظرفیت تولید خود تهیه نمایید.

برای حفظ آبغوره آن را درون بطری ترجیحا شیشه ای بریزید. و درب آن را کاملا ببندید تا هوا درون آن نفوذ نکند و اگر بخواهید برای مدت زمان طولانی آبغوره داشته باشید، کمی آرد و آب را مخلوط نموده و اطراف درب بطری را بپوشانید تا خراب نشود.

 

تولید آبغوره با کیفیت با دستگاه آبغوره گیری

اگر می خواهید یک آبغوره شفاف و با کیفیتی تولید نمایید. بهتر است از غوره فخری استفاده کنید و معتقدند که غوره انگور فخری و عسکری از دیگر غوره ها بهتر می باشد.

دستگاه آبغوره‌گیری صنعتی دارای کلید چپگرد و راستگرد می باشد. برای حمل و نقل این دستـگاه های آبگیری، 4 چرخ در زیر دستگاه گذاشته می شود، در این دستگـاه های آبغوره گیری یک لوله پلیکا در پشت و جلوی دستگاه وصل شده است. تا تفاله و آب میوه هر کدام به صورت جداگانه خارج گردد. از دیگر ویژگی های این دستگاه ها می توان به کم مصرف بودن ، داشتن بدنه محکم اشاره نمود.

برای اطلاع از قیمت دستگاه آبغوره گیری آسا صنعت با مشاوران ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *