مقالات

انواع دستگاه روغنگیری و روغن کشی گیاهان

تولید و فروش دستگاه روغنگیری گیاهان

فروش دستگاه روغنگیری و روغن کشی گیاهان‌ ، آسا صنعت تولید کننده انواع دستگاه روغنگیری گیاهان و روغن کشی گیاهان با بهترین تجهیزات و کم‌ترین قیمت می‌باشد. روغن های گیاهان نقش مهمی در زندگی روزمره ما و سلامتی ما ایفا می‌کنند. با خرید دستگاه روغنگیری گیاهان پیشرفته تولید آسا صنعت می‌توانید از فروش روغـن های سالم و طبیعی کسب درآمد کنید.

فروش دستگاه روغنگیری گیاهان در آسا صنعت

 

دستگاه روغنگیری و روغن کشی گیاهان چه ویژگی هایی دارد؟

فروش دستگاه روغنگیری گیاهان در آسا صنعت فرصتی ایده آل برای همه شما عزیزان است تا با فروش روغـن طبیعی و سالم کسب درآمد کنید. دستگاه روغنگیری گیاهان و روغـن کشی آسا صنعت با بهترین قیمت و کیفیت آماده فروش به شما عزیزان است.

ویژگی‌های دستگاه روغنگیری گیاهان تولید آسا صنعت عبارتند از:

  • فروش دستگاه روغنگیری گیاهان دارای استاندارد اروپا هستند.
  • روغنگیری گیاهان دارای روغنگیری با روش پرس سرد می‌باشد.
  • تولید روغنگیری گیاهان بدون نیاز به رطوبت روغنگیری میکند. حتی بدون تغییری در دما یا درصد روغنگیری.
  • شما با استفاده از دستگاه روغنگیری دیگر نیاز به تنظیمات خاصی ندارید.
  • تولید دستگاه روغنگیری بسیار کم مصرف و بیصدا در آسا صنعت.
  • بدنه استیل دستگاه روغنگیری گیاهان باعث طول عمر این دستگاه شده است.
  • فروش دستگاه روغنگیری گیاهان دارای موتور دو جهته برای دور معکوس و به راحتی خارج کردن اجناس داخل سیلندر می‌باشد.

 

تولید و مزایای روغنگیری گیاهان

دستگاه روغنگیری گیاهان تولید شده در آسا صنعت به شما کمک میکند انتخابی درست داشته باشید. و بتوانید با فروش روغن های طبیعی و سالم کسب درآمد کنید. روغن های گیاهی خواص بیشماری برای سلامتی دارند. امروزه اکثر افراد سعی در داشتن زندگی سالم‌تر هستند. بهترین انتخاب خرید دستگاه روغنگیری تولید شده در آسا صنعت می‌باشد. دستگاه روغنگیری و روغن کشی آسا صنعت در سایزهای مختلفی به شما عزیزان ارائه می‌شود. شما می‌توانید دستگاه روغنگیری آسا صنعت را در هر سایزی تهیه کنید و در هر مکانی از این دستگاه استفاده کنید.

 

روغنگیری گیاهان طبیعی چه فوایدی دارد؟

گیاهان خواص زیادی برای سلامتی و بهبود بیماری‌ها دارند. تولید و استفاده از روغـن های طبیعی و سالم نیز خواص بی‌شماری برای سلامتی بدن دارد. با روغنگیری گیاهان می‌توانید به راحتی از خواص گیاهان برای آشپزی، پوست، دارویی، گیاهی، صنعتی و.. بهره مند شوید. با خرید دستگاه‌های روغنگیری گیاهان و روغن کشی تولید آسا صنعت می‌توانید از فروش روغـن های سالم و طبیعی سود ببرید و کسب درآمد کنید.

آشنایی با انواع روغـن های گیاهان دارویی و طبیعی:

روغـن درخت چای

خاصیت ضد میکروبی و ضد باکتریایی روغن درخت چای آن را به یک اسانس عالی برای از بین بردن علائم آکنه و بهبود ظاهر پوست شما تبدیل می‌کند. تحقیقات زیادی در این زمینه انجام شده است. این تحقیقات نشان می‌دهد بیمارانی که از روغن درخت چای استفاده می‌کنند از نشانه‌های کمتری از آکنه درپوست‌شان دیده می‌شود که اثرات ناشی از آکنه‌های گذشته را می‌توان با استفاده از این روغن قدرتمند کاهش داد. با خرید دستگاه روغنگیری گیاهان تولید شرکت آسا صنعت می‌توانید از فروش این روغن گیاهی کسب درآمد کنید.

فروش دستگاه روغنگیری گیاهان

روغنگیری بهار نارنج

روغن بهار نارنج با داشتن خاصیت آنتی اکسیدانی و تحریک کننده گردش‌خون، به از بین بردن تکه‌های کوچک گوشت اضافه روی پوست کمک کرده و از بازگشت آنها جلوگیری می‌کند. جریان خون در لایه‌های بالای پوست می‌تواند سموم را از بین ببرد و منجر به رشد سلول‌های جدید شود. همین موضوع به رفع توده‌ها و برچسب‌ها نیز کمک می‌کند.

 

روغن رازیانه

روغن رازیانه بدون خشک شدن پوست، چربی‌های سطح پوست را متعادل می‌کند و پوست را نرم و مرطوب نگه می‌دارد. این روغن به عنوان یک تونر عمل می‌کند و گردش خون را در زیر پوست تحریک می‌کند. با خرید دستگاه روغنگیری گیاهان تولید شرکت آسا صنعت می‌توانید از فروش این روغن گیاهی کسب درآمد کنید. با خرید دستگاه روغنگیری گیاهان تولید شرکت آسا صنعت می‌توانید از فروش این روغـن گیاهی کسب درآمد کنید.

 

روغنگیری لیمو

روغن لیمو دارای خاصیت جمع کننده است. این روغن باعث از بین رفتن چربی اضافه (سبوم) موجود در پوست می‌شود. این روغن منافذ پوست را جمع کرده و آن را تازه و تمیز نگه می‌دارد. خاصیت ضد باکتریایی روغن لیمو، باعث شده که این روغن در درمان آکنه و جوش‌های سرسیاه موثر باشد.

 

ایلانگ ایلانگ

استفاده از روغن ایلانگ-ایلانگ بر روی پوست تحریک شده یا ملتهب، یک درمان سریع و مؤثر برای تحریک رشد سلول‌های جدید می‌باشد. این روغن با توجه به خاصیت ضد باکتریایی که دارد، می‌تواند باکتری‌هایی را که باعث تولید بیش از حد چربی می‌شوند را کنترل کند و در مبارزه با آکنه نیز بسیار عالی است. با خرید دستگاه روغنگیری گیاهان تولید شرکت آسا صنعت می‌توانید از فروش این روغن گیاهی کسب درآمد کنید.

 

روغنگیری دانه هویج

روغن دانه هویج سرشار از ویتامین E است که باعث مرطوب شدن پوست می‌شود. البته ویتامین C موجود در آن از پوست در برابر التهاب و اشعه‌های مضر خورشید محافظت می‌کند. همچنین باعث جوانسازی پوست و رفع افتادگی پوست می‌شود. از این طریق ظاهری محکم و خوش رنگ به پوست شما می‌بخشد.

 

روغـن درخت کندر

این روغن باستانی دارای آنتی اکسیدان‌های بی‌شماری است که می‌تواند قابلیت ارتجاعی پوست را بهبود بخشد. در عین حال باعث کاهش اثرات زخم‌ها، علائم کشش و لکه‌ها نیز می‌شود. رشد سلول‌های جدید را تحریک می کند. و روند ترمیم پوست  ملتهب را سریع می کند. با خرید دستگاه روغنگیری گیاهان تولید شرکت آسا صنعت می‌توانید از فروش این روغـن گیاهی کسب درآمد کنید.

 

روغـن گل شمعدانی

روغن شمعدانی سموم را از بین می‌برد. همچنین سلول‌های پوست را با مرطوب و بدون چربی نگه داشتن، تغذیه می‌کند. این روغن شما را از شر التهاباتی مانند اگزما و روزاسه که اغلب درخشش پوست شما را از بین می‌برد، رها می‌کند. روغن این گیاهان باعث کاهش لکه‌های پیری، جای جوش و آکنه و لکه‌ها می‌شود.

 

روغـن بابونه

دارای طبیعت آرامش بخشی است. و برای درمان پوست ملتهب بسیار عالی است. این ماده دارای خواص درمانی است که باعث کاهش تحریکات روی پوست می‌شود. بابونه روغنی است که برای درمان زخم‌های اطراف دهان، پوست ترک خورده، سوختگی، کبودی و بثورات قدرتمند و مفید است. با خرید دستگاه روغنگیری گیاهان تولید شرکت آسا صنعت می‌توانید از فروش این روغـن گیاهی کسب درآمد کنید.

 

روغـن گل بی‌مرگ

این روغن یا هلیکروسوم که برای پوست‌های حساس توصیه می‌شود، بیشترین خاصیت مرطوب کنندگی را داراست و باعث مرطوب نگه داشتن پوست می‌شود. همچنین باعث تسکین و درمان پوست پوسته پوسته می‌شود. دارای خاصیت ضد پیری است که پوست را پر جنب و جوش و جوان نگه می‌دارد. از نظر طبیعی آنقدر ملایم است که برای کودکان نیز استفاده می‌شود. با خرید دستگاه روغنگیری گیاهان تولید شرکت آسا صنعت می‌توانید از فروش این روغنهای گیاهی کسب درآمد کنید.

 

بهترین روغـن های حامل گیاهان

اکثر روغنهای گیاهان غلیظ هستند. و روغنهای گیاهی کمی وجود دارد. که می‌توانند به سرعت از سلول‌های پوست عبور کنند. ماندن روغـن غلیظ بر روی پوست ممکن است حساسیت ایجاد کند. اما اگر می‌خواهید از آنها برای لطافت پوست استفاده کنید، می‌توانید با روغـن های حامل ترکیب کنید.

روغـن های حامل می‌توانند مدت زمان ماندن روغـن گیاهی بر روی پوست شما را افزایش دهند. همچنین تاثیر درمان را افزایش می‌دهند. برخی افراد به اشتباه فکر می‌کنند. استفاده از روغن حامل اثر روغـن را کاهش می‌دهد. اما در واقع برعکس است. رقیق بودن روغـن، سطح جذب را افزایش می‌دهد. همچنین همراه با روغـن های خاص می‌تواند از حساسیت نیز جلوگیری کند.

روغـن های حامل معمولی عبارتند از: روغـن بادام، آووکادو، نارگیل، روغن زیتون، جوجوبا، دانه انار.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *