مقالات

کاربردهای دستگاه روغن گیری چیست؟

دستگاه روغن گیری

فروش دستگاه روغن گیر با بهترین متد روز که در شرکت آسا صنعت تولید می شود. دستگاه روغن گیری انواع مختلفی دارد. دستگاه های روغن گیری عبارتند از: دستگاه روغن گیری رومیزی، روغن گیری خانگی و .. موجود می باشد. استفاده از دستگاه های روغن گیری امروزه بسیار رواج یافته است و علاوه بر کارخانه ها، در فروشگاه های عطاری هم در حضور مشتری روغن گیری را انجام می دهند.

ممکن است برای شما هم سوال باشد که از چه دانه هایی می توان روغن گیری کرد که در ادامه خواهیم گفت.

انواع دستگاه های روغن گیری

 

امکانات دستگاه های روغن گیری

فروش دستگاه روغن گیر با بهترین امکانات که در آسا صنعت به فروش می رسد. دستگاه های روغن گیری این امکان را به شما می دهد. که از تمامی دانه های روغنی مانند کنجد، آفتابگردان، تخم کدو، تخم کتان، سیاه دانه، خشخاش، پسته، گردو، هسته انگور، هسته انار و .. روغن گیری کنید.

مراحل روغن گیری در همه ی دستگاه های روغن گیری یکسان می باشد تنها درمیان روش پرس سرد و گرم تفاوت وجود دارد که هنگام استفاده از روش پرس گرم، دستگاه ابتدا دانه های روغنی را گرم می کند. و سپس روغنگیری انجام می شود. که مورد تایید بسیاری از افراد نمی باشد.

روش دیگر روش پرس سرد می باشد. که در این روش با تحت فشار قرار دادن دانه های روغنی، عمل روغن گیری را انجام می شود و هیچگونه مواد افزودنی به آن اضافه نمی شود و روغنی که از این روش بدست میاد بسیار سالم و طبیعی و مورد تایید همگان می باشد.

دارای بهره وری بی نظیری می باشد. یعنی دانه های روغنی خام را به روش پرس سرد روغن گیری می شود. که روغن تولید شده بدون هیچگونه ماده اضافی می باشد. همچنین کیفیت و ظاهر خود را به خوبی حفظ می کند.

دستگاه روغن گیری دارای کارکردی آسان و بسیار کم صدا می باشد. کار کردن با این دستگاه بسیار آسان می باشد. و اپراتور برای کار کردن با این دستگاه مشکلی نخواهد داشت. همچنین به دلیل کم صدا بودن و کاکرد راحت، از این دستگاه حتی در خانه ها و عطاری ها هم استفاده می گردد.

 

مزایای دسـتگاه روغنگیری چیست ؟

نیازی به افزودن رطوبت به دانه ها نمی باشد. با استفاده از دستگاه روغنگیری شما هیچ نیازی به اضافه کردن رطوبت به دانه های روغنی ندارید.

دستگاه روغن گیری با برق تک فاز 220 ولت کار می کند. به دلیل ویزگی کم مصرف بودن آن می توانید از این دستگاه در خانه هم استفاده کنید.

قابلیت روغن گیری از تمام دانه های سخت و نرم را دارد. با استفاده از این دستگاه می توانید تمام دانه های روغنی را روغن گیری کنید اما باید دقت فرمایید که تنظیمات روغن گیری دانه های نرم و سخت متفاوت می باشد.

دستگاه روغن گیری توانایی کارکردن به طور شبانه روزی و بدون وقفه را دارد.

امکان توقف اضطراری وجود دارد. دستگاه روغن گیری به گونه ای طراحی شده است. که اگر شیء سختی مانند پیچ همراه با دانه های روغنی وارد دستگاه گردد، دستگاه به طور خودکار متوقف می شود.

دستگاه دارای ظاهری شیک و حمل آسان می باشد. جهت جا به جایی این دستگاه هیچ مشکلی وجود دارد. و شما به راحتی می توانید آن را حمل کنید. که همین ویژگی باعث است طرفداران بسیاری پیدا کند. همچنین به دلیل ظاهر زیبایی که دارد شما می توانید دستگاه را در فروشگاه خود جلوی چشم مشتری قرار داده و با آن کار کنید.

قابلیت تنظیم حجم دانه ورودی به محفظه روغن گیری وجود دارد.

دستگاه دارای موتور گیربکسی با چرخش معکوس می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *