مقالات

تولید انواع دستگاه روغن گیری

دستگاه روغن گیر

تولید دستگاه روغن گیر: آسا صنعت تولید کننده دستگاه های پیشرفته روغن گیری است. دستگاه روغن گیری یکی از مهمترین و کاربردی ترین دستگاه ها در تهیه روغن های سالم و ارگانیک می باشد. همانطور که همه می دانیم این روزها آسیب روغن های تراریخته بسیار زیاد و غیرقابل جبران می باشد. پس دستگاه روغن گیری یا همان روغن کشی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. زیرا که مواد غذایی سالم را به سفره های مردم هدیه می کند.
پس لازم است اطلاعات کافی درباره دستگاه روغن کشی و اهمیت آن داشته باشید.

دستگاه روغن گیر رومیزی

 

دستگاه روغن گیری چیست؟

تولید دستگاه روغن گیر با بهترین متد روز که در آسا صنعت تولید و به فروش می رسد. دستگاه روغن گیری یا روغن کشی در تهیه روغن طبیعی٬ سالم و ارگانیک استفاده می شود.
دانه های روغنی منبع غنی از ویتامین و پروتیین هستند و قیمت بالاتری نسبت به روغن های حیوانی دارند.
دانه های روغنی مانند تخمه آفتابگردان٬ کنجد٬ سیاهدانه و .. از جمله دانه های هستند که می توان توسط دستگاه روغن کشی از انها روغن گیری نمود. البته این دانه ها را می توان به صورت خام نیز استفاده نمود.

متخصصان ما در آسا صنعت با توجه به تجربه ی چندین ساله خود در زمینه ساخت دستگاههای روغنگیری، توانسته اند طراحی و تولید این ماشین آلات را با کیفیت مشابه، دستگاه روغنگیری آلمانی در داخل ایران انجام دهند.

 

معرفی انواع دسـتگاه های روغـن گیـری

1- دستـگاه روغـن گیـری پرس گرم

در این روش روغن گیری با فشار و دمای بالا انجام می شود. به گونه ای که دانه ها ابتدا گرم می شوند و سپس فشار بالایی که به آنها وارد می شود روغن دانه ها خارج می شود. از دستگاه روغن گیری پرس گرم عموما در کارخانه های صنعتی بزرگ استفاده می شود. زیرا هزینه بالاتری نسبت به سایر روش ها دارد. و برای کارگاههای کوچک مقرون به صرفه نیست. عموما روغن های ذرت و آفتابگردان با دستگاه روغن گیری پرس گرم گرفته می شود.

 

2 – دستـگاه روغـن گـیری پرس سرد

در روش پرس سرد به دلیل اینکه خاصیت دانه ها به طور کامل حفظ می شود. روش سالمتری در مقایسه با روغن گیری پرس گرم می باشد و بهترین روش روغن گیری به حساب می آید. در این روش دمای روغن کمتر از 45 درجه است. روغن که در این روش تهیه می شود روغن بکر نامیده می شود. زیرا داری کیفیت بسیار بالایی می باشد و تمامی ویتامین ها و پروتیین خود را حفظ کرده است و کاملا سالم می باشد.

امروزه مصرف مواد غذایی سالم و بهداشتی به دغدغه ای بزرگ تبدیل شده است. ولی نگران نباشید دستگاه روغن گیر خانگی راه حل بسیار خوبی برای حل این مشکل می باشد. و چه بسا که می تواند منبع درآمد خوبی هم برای شما باشد. دستگاه روغن گیر خانگی وزن کم و جابه جایی راحت تری نسبت به دستگاههای کارگاهها و کارخانه ها دارد بهمین دلیل محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

دستگاه روغن گیر صادراتی

 

قیمت دستـگاه روغنگیری – قیمت دستگاه روغنکشی

در رابطه با قیمت دستگاه های روغنگیری بدلیل نوسانات بازار و جهت دریافت آخرین لیست قیمت ، شما می توانید با مشاوران فروش مجموعه آسا صنعت تماس بگیرید.
قیمت دستگاه های روغنگیری نسبت به ظرفیت و توان این دستگاه ها متفاوت می باشد و هر چقدر که ظرفیت و ابعاد دستگاه های روغنگیری بزرگ تر باشد قیمت دستگاه روغنکشی نیز مسلما بیشتر می شود.

 

عامل تاثیرگذار در قیمت

یکی از مهم ترین عامل تاثیر گذار در قیمت دستگاه های روغنگیری پرس سرد ، مدل موتور و گیربکس این دستگاه ها می باشد. که گروه تولیدی آسا صنعت در دستگاه های روغنگیری خود از موتور و گیربکس هایی با چرخ دنده های فولادی و با کیفیت که همگی کم صدا می باشند استفاده می کند.

عامل های تاثیر گذار دیگری هم چون متریال استفاده شده در قسمت های روغنکشی یا استخراج روغن ، بلبرینگ های با کیفیت در قسمت گلدانی یا جابلبرینگی ، قطعات بیرونی دستگاه که نقش پوشش و ظاهر دستگاه را انجام می دهند ، رومیزی بودن یا ایستاده بودن دستگاه ، سنسور های استفاده شده و .. نقش مهمی در تعیین قیمت محصول نهایی ایفا می کند.

گروه تولیدی آسا صنعت سازنده انواع دستگاه های روغنگیری – روغنکشی در سطح های مختلف می باشد که مشتریان این مجموعه می توانند توسط محصولات متنوع این شرکت در خانه ، فروشگاه و حتی کارگاه و کارخانه فعالیت داشته باشند و کسب درامد کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *