مقالات

دستگاه روغن گیر خانگی چیست؟

دستگاه روغن گیری خانگی

چنانچه که به دنبال کسب اطلاعات درباره دستگاه روغن گیر خانگی می باشید. و یا می خواهید یک کسب و کار خانگی راه اندازی نمایید این مطلب برای شماست. اگر در محل زندگی شما روغن فروشی معتبری وجود ندارد، خرید این دستـگاه جهت روغن گیری در خانه ضروری می باشد. شما با خرید این دستـگاه در خانه می توانید روغن هر دانه روغنی که می خواهید را بدون نگرانی بابت اصل بودن یا نبودن، روغن گیری کنید.
در واقع کیفیت یک روغن به مواد اولیه آن یعنی دانه روغنی مرغوب و داشتن یک دستگاه مطمعن بستگی دارد. در ادامه کاربرد خرید یک دستـگاه روغـن گیری خانگی و مزایای آن را خواهیم گفت.

مزایای داشتن دستگاه روغن گیر خانگی

1- از خالص بودن و کیفیت روغن اطمینان 100% دارید.

2- میزان مبلغی که برای تهیه روغن پرداخت می کردید، کاهش می یابد.

3- با داشتن دستـگاه روغـن گیر خانگی می توانید مشغول به کار شوید و یک کسب و کار خانگی راه اندازی نمایید.

4- با مصرف روغن خالص پس از مدتی شاهد بهبود وضعیت جسمی و سلامت خود خواهید بود.

5- با استفاده از دسـتگاه روغـن گیر خانگی می توانید به تولید روغن های ماساژ و مالش و پوست و مو و … بپردازید. و علاوه بر تولید روغن خوراکی،روغن های درمانی را نیز تولید کنید.

6- از دیگر مزایای این دستگاه می توان به کم مصرف بودن آن اشاره نمود. به دلیل وجود گیربکس قوی در این دستگاه هزینه برق به شدت کاهش می یابد.

اهمیت تهیه دانه های روغنی چقدر است ؟

دانه ی روغنی که استفاده می کنید حتما باید دارای کیفیت بسیار بالایی باشد. چرا که هنگام روغن گیری در خانه بحث کیفیت و سلامت روغن اهمیت ویژه ای پیدا خواهد کرد.

نظافت دستـگاه روغـن گیر خانگی چگونه می باشد ؟

اگر قرار باشد که شما در خانه روغن گیری انجام دهید لازم است که نظافت را رعایت فرمایید و دستگاه های روغن گیری دارای قطعات تمام استیل و قابل شست و شو می باشند.

چه نکاتی را باید هنگام خرید دستگاه روغن گیر به آن توجه نمایید ؟

– هنگام خرید دستگاه قیمت آن را مد نظر قرار دهید. در حقیقت بازار اونقدر ظرفیت ندارد که شما بخواهید هزینه بسیاری جهت خرید دستگاه مصرف کنید. چرا شما نمی توانید خرید مشتری را تضمین نمایید و بهتر است در ظرفیت کم تولید کنید و پس از فروش محصولات مجدد تولید کنید.

– همچنین نگهداری دستگاه های روغن گیر نیاز به هزینه های بالایی جهت مراقبت دارد. در حقیقت شما مجبور به پرداخت هزینه های بالایی برای حفظ دستگاه و دستمزد اپراتور دارید.

– از دیگر نکات بسیار مهمی که باید خیلی به آن توجه کنید،دستگاه روغن گیر خانگی که خریداری شده باید دارای پشتیبانی و گارانتی حرفه ای باشد. پس از خرید ممکن است دستگاه دچار مشکل شود و یا نیاز به تعمیرات داشته باشد. و اگر دستگاه دارای پشتیبانی قوی نباشد قطعا در زمان کار به مشکل خواهید خورید. و چنانچه که مجبور به پرداخت هزینه شوید و شخصی شما را پشتیبانی نکند در طولانی مدت دچار ضرر و زیان های فراوانی می شوید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *