مقالات

دستگاه روغن گیر رومیزی چه ویژگی هایی دارد؟

قیمت دستگاه روغن گیر رومیزی

دستگاه روغن گیر رومیزی دستگاهی است که طرفداران زیادی دارد. با استفاده از دستـگاه روغن گیر رومیزی می توانید از دانه های مورد دلخواه روغن تهیه نمایید. این دستـگاه دارای پرس گرم و سرد می باشد. و این امکان را به شما که برخی از دانه هایی مانند کنجد که قبل از روغـن گـیری نیاز به گرما دارند را ابتدا حرارت دهید. سپس روغـن گیـری را به بهترین نحو ممکن انجام دهید. دستگاه روغن گیر رومیزی نسبت به دیگر مدل های موجود دارای ظرفیت و قیمت کمتری می باشند همچنین از مزایای ویژه این دستـگاه می توان به جمع و جور بودن آن اشاره نمود که شما می توانید از آن در منزل یا در فروشگاه عطاری خود استفاده کنید.

 

قیمت دستگاه روغن گیر رومیزی

ویژگی دستگاه روغن گیر نیمه صنعتی استیل رومیزی چیست ؟

دستگاه های روغن گیر رومیزی برای استفاده بر روی میز تولید شده اند. همچنین این دستگاه ها از بازدهی نیمه صنعتی برخوردار می باشند. جنس این دستـگاه ها کاملا استیل ضد زنگ است. دستـگاه روغن گیر رومیزی قابلیت روغن گیری از تمامی دانه های خشک روغنی مثل : کنجد سیاه،کنجد سفید،تخمه گل آفتاب گردان،سیاه دانه،بادام زمینی،پسه،گردو،فندق،بادام و .. را دارد.

چنانچه که صاحب یک فروشگاه عطاری می باشید. و یا دارای مرکز تولید روغن های گیاهی و درمانی هستید. این دستـگاه مناسب شما می باشد تا بتوانید به طور مستقیم روغن های مورد نیاز مجموعه خود را تولید نمایید. همچنین با قرار دادن این دستـگاه در حضور مشتری به آنها این اطمینان را بدهید که روغن به دست آمده کاملا طبیعی است. حتی اگر که شما به فکر راه اندازی یک کسب و کار خونگی می باشید. این دستگـاه فضای بسیار کمی را اشغال می کند و برای استفاده در منزل هم مناسب می باشد. در ادامه برخی از مزایای ویژه دستگاه روغن گیری نیمه صنعتی استیل رومیزی را برای شما عزیزان خواهیم گفت.

 

مزایای ویژه دستگاه روغنگیر نیمه صنعتی رومیزی

1- دسـتگاه روغن گیر رومیزی قابلیت 8 الی 10 ساعت کار بدون وقفه را دارد.

2- دسـتگاه روغن گیر رومیزی امکان روغن گیری تا 45 % را دارد البته بستگی به نوع دانه های روغنی هم دارد.

3- این نوع از دستـگاه ها دارای صدای بسیار کمی می باشند.

4- نصب و کار کردن با این دستگاه بسیار آسان می باشد. و هنگام نظافت و تمیز کردن دستگاه هیچ مشکلی نخواهید داشت.

5- درون دستگاه روغنگیر رومیزی یک ظرف استیل برای خروج روغن و یک ظرف استتیل دیگر جهت خروج تفاله ها می باشد.

می توانیم این اطمینان را به شما بدهیم که این دستگاه ها به دلیل استفاده از قطعات فولادی با درجه سختی بسیار بالا و کارکردی مطمئن و طولانی، هر مقدار روغـن گیـری در هر سطحی را برای شما با تضمین انجام می دهد. در نهایت قبل از خرید دستگاه اطلاعات کافی را به دست آورید و از مقالات موجود کمک بگیرید چرا که پس از تهیه مواد اولیه مرغوب،خرید یک دستگاه با کیفیت که مناسب میزان فعالیت شما دراین زمینه روغن گیری باشد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

جهت اطلاع از قیمت دستگاه روغن گیر رومیزی با مشاوران ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *