مقالات

مزایای دستگاه عرق گیری صنعتی چیست؟

تولید و فروش دستگاه عرق گیری و قیمت دستگاه عرق گیری صنعتی

دستگاه عرق گیری صنعتی دستگاه کاربردی با قیمت مناسب که در آسا صنعت به تولید و فروش می رسد. قیمت خرید دستگاه عرق گیری صنعتی متفاوت است. عرق گیری صنعتی با بهترین قیمت در آسا صنعت به تولید و فروش می‌رسد. این دستگاه برای تقطیر کلیه گیاهان دارویی که امروزه برای درمان‌های زیادی کاربرد دارند استفاده می گردد. امروزه از انواع گیاهان دارویی عرق گیری انجام می‌شود که طرفدران بسیاری دارند. با توجه به گسترش این حوزه و تولید فراوان دیگر از دستگاه‌های قدیمی و به روش سنتی تقطیر را انجام نمی‌دهند. بلکه از دستگاههای عرقگیر پیشرفته صنعتی استفاده می‌کنند.

می توانید دستگاه عرق گیری صنعتی را از آسا صنعت با بهترین قیمت بخرید و از فروش عرقیجات طبیعی کسب درآمد کنید. با استفاده از دستگاه‌های عرق گیر صنعتی می‌توانید از گیاه مدنظر خود در حجم بالا تقطیر را انجام دهید. همچنین این دستگاه‌ها به نحوی طراحی شده‌اند که جا به جایی آنها بسیار آسان می‌باشد. قیمت مناسبی دارند و مصرف انرژی این دستگاه‌ها بسیار پایین می‌باشد.

فروش انواع دستگاه عرق گیری صنعتی

فروش دستگاه عرق گیری در اصفهان

ویژگی‌های فروش دستگاه عرق گیری صنعتی

دستگاه عرق گیری صنعتی با بهترین امکانات و بهترین قیمت برای کسب درآمد شما عزیزان در آسا صنعت به تولید و فروش می رسد. در ادامه به برخی از ویژگی های دستگاه عرقگیری صنعتی می‌پردازیم:

1. تولید عرقیجات گیاهی کاملا بهداشتی.

2. دارای ساختاری اصولی و ایمنی بسیار بالا با قیمت مناسب.

3. امکان متصل کردن به سیستم پاستوریزاتور.

4. قابلیت بهره‌مندی از گاز و گازوئیل و برقی را دارند.

دستگاههای عرق گیری صـنعتی با به روز‌ترین متد پیشرفته دنیا محصولی با کیفیت و در حجم بالا و قیمت مناسب تولید می‌شود. همچنین در قسمت بالای این دستگاه کندانسور قرار دارد. و در بخش میانی دستگاه از واشر گلینگریت با دو گیره فلزی نگه دارنده استفاده شده است. در قسمت پایین دیگ آلومینیوم به کار رفته است. و زیر آن یک مشعل وجود دارد که می‌توانید درجه مدنظر خود را تنظیم نمایید.

دستگاه عرق گیری صنعتی با امکانات عالی و  قیمت مناسب برای کسب درآمد شما عزیزان در آسا صنعت به تولید و فروش می رسد. در ادامه روش تقطیر را برای شما عزیزان خواهیم گفت.

دسـتگاه عرق گیری سنتی

 

روش تقطیر با دستگاه عرق گیری صنعتی

عملیات تبدیل بخار به آب یا مایع با بهره مندی از خنک نمودن بخار را فرآیند تقطیر می‌گویند. در واقع تقطیر یک فرایند فیزیکی جهت جدا نمودن اجسام با دمای جوش مختلف می‌باشد. از این روش برای جدا کردن عرق مایعاتی استفاده می‌شود. دستـگاه عرق گیری صنعتی با بهترین امکانات و بهترین قیمت برای کسب درآمد شما عزیزان در آسا صنعت به تولید و فروش می رسد.

برای جدا نمودن مواد غیر محلول در آب از دستـگاه عرق گیر صنعتی استفاده می‌کنند. و این روش کاربرد فراوانی در صنعت تقطیر دارد. همچنین برای استفاده از این روش ابتدا آب و اسانس تقطیر می‌شود و به آسانی عرق گیاه را از گیاه و آب جدا می‌گردد.

 

تجهیزات اصلی دستگاه عرق‌گیری

دستگاه عرقگیری صنعتی قطعاتی شامل ديگ، کلاهک ديگ، لوله های منتقل کننده بخار، سپراتور (جدا کننده)، مخزن ذخیره اولیه، کندانسور (خنک کننده) که شکل آن استوانه‌ای است و درون آن لوله‌های عمودی آب سرد قرار دارد. با سوخت گاز یا گازوئیل کار می‌کند. بخار توسط لوله‌های مخصوص به بخش تولید منتقل می‌شود. لازم است بدانید که جنس اکثر مخازن های نگهداری که برای تقطیر استفاده می‌شود از جنس پلی اتیلن می‌باشد.

دستـگاه عرق گیر صنعتی را می‌توانید در اندازه دلخواه و با قیمت مناسب تهیه کنید. دستگاه های مختلفی با قیمت های متفاوت در بازار به فروش می رسد. که پاسخگو تمامی نیازهای شما می‌باشد. ولی دستگاه عرق گیری صنعتی با بهترین امکانات و بهترین قیمت برای کسب درآمد شما عزیزان در آسا صنعت به تولید و فروش می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *