مقالات

عملکرد دستگاه بسته بندی پودری چیست؟

دستگاه بسته بندی پودری

دستگاه بسته بندی پودری دستگاهی کاربردی و پر اهمیت است.  اگر شما بخواهید فروش بالایی داشته باشید. لازم است که بست بندی‌های شما زیبا و مرتب باشد. ویژگی اصلی این دستگاه سرعت و دقت بالا در بست بندی است. چنانچه که شما قصد خرید یک دستگاه بسته‌بندی پـودری را دارید در ادامه همراه باشید تا اطلاعات کافی را به دست آورید.

 

عملکرد دستگاه های بسته بندی پودری

دستگاه بستـه‌ بنـدی به صورت اتوماتیک می باشد. و قابلیت بستـه بنـدی انواع مواد پودری مثل آرد،نشاسته و .. را دارد. همچنین با استفاده از این دستـگاه می توانید انواع ادویه جات و پـودرهای داروئی و شیمیایی را به بهترین نحو و کیفیت بالا بستـه بنـدی کنید. نوع و شکل بستـه بنـدی به سلیقه شما و نظر سنجی که از مشتریان خود انجام می دهید،بستگی دارد.

 

مراحل کار دستگاه بسته بندی

دستگاه بسـتـه‌ بنــدی پودری با دقت زیاد محصول را به وسیله ماردون از داخل مخزن اصلی به  لوله ماردون دستگاه پودری انتقال می دهد. در واقع عملکرد دستگاه بستـه‌بندی پودری بر حسب تعداد چرخش دور اوگر می باشد. در این روش می توانید وزن هر بست بندی را به دلخواه تعیین کنید.

دستگاه بسته‌بندی پودری مورد تایید بهداشت می باشد. و جنس بدنه و شاسی آن الکترواستاتیک ضد ضربه است. نوع متریال آهن در این دستگاه ها از نوع فولاد و مبارکه می باشد. در دستگاه های بسته‌بندی پودری صفحه تاچ تابلو برق را با زبان فارسی نمایش می دهد. تا اپراتور بتواند به راحتی با آن کار کند.

نحوه بست بندی مواد غذایی مانند خشکبار، حبوبات، قند، شکر با هم یکسان است. و تنها تفاوت آنها در میزان وزن و بارگیری محصول می باشد.

 

ویژگی های این دستگاه چیست؟

دستگاه بست بنـدی پـودری دارای سیستم فرم پاکت زن، تاریخ زن حرارتی و لوله یقه می باشد. تمامی موارد در صورت درخواست شما قابلیت نصب و اجرا را دارند. این دستگاه برای پـودر کردن مواد غذایی و مواد شیمیایی استفاده می شود.

 

دستگاه بسته‌بندی پودری سلفونی چگونه است؟

این دستگاه برای بسـت بـندی مواد پـودری استفاده می شود. و سرعت و کیفیت قابل قبولی دارد. دستگاه بسته‌بندی پودری سلفونی برای بسـته بنـدی انواع مواد پـودری، ادویه جات، آرد، مواد شیمیایی و داروئی و… کاربرد دارد. این دستگاه دارای چشم الکترونیک برای تنظیم نمودن طول بسـته بنـدی دارد. از دیگر ویژگی های این نوع از دستگاه می توان به تنظیم حرارت،سیستم PLC و HMI جهت کنترل عملکرد دستگاه ،تنظیم وزن با دقت بالا،فیدر تماماً استنلس استیل اشاره نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *