مقالات

فروش دستگاه آسیاب مفصلی

تولید و فروش دستگاه آسیاب مفصلی

آسیاب مفصلی دستگاهی برای آسیاب کردن دانه های محکم و سخت است. این دستگاه در شرکت آسا صنعت تولید و به فروش میرسد. آسا صنعت تولید کننده انواع دستگاه های آسیاب با بهترین متد روز است. آسیاب کردن دانه های سخت کاری دشوار است و نیاز به دسـتگاه مخصوص دارد. آسیاب مفصلی دستگاهی محکم و با کیفیت مخصوص پودر کردن انواع دانه های محکم و سخت مثل: زرد چوبه، دارچین، سنجد، فلفل، سنگ نمک، جوز هندی، تخم گشنیز، هسته ی تمر هندی، زنجبیل، سماق، هسته خرما، میخک، خولنجان، هل، آویشن، زیره، کتان و… می اشد.

از دیگر مواردی که هنگام خرید دستگاه باید به آن توجه نمایید،گارانتی و پشتیبانی از دستـگاه میباشد. تا بتوانید با خیال راحت فعالیت خود را آغاز کنید. و در صورت مشکل به پشتیبانی مراجعه فرمایید. آسیاب مفصلی در مدل های تاشو و ثابت یا همان مخزنی تولید شده اند که در ادامه به 8 ویژگی مهم دستگاه آسیاب مفصلی می پردازیم. با خرید اسیاب مفصلی تولید شرکت آسا صنعت می‌توانید از فروش ادویه پودری کسب درآمد کنید.

فروش انواع آسیاب در آسا صنعت

ظرفیت دستگاه های آسیاب مفصلی از نیم کیلو تا 3 کیلوگرم وجود دارد و همگی استیل میباشند و حتی بسیاری از افرادی که عطاری های بزرگی دارند با تهیه این دستـگاه در حضور مشتری شروع به آسیاب کردن میکنند که همین امر باعث گسترش کارشان شده است. با خرید اسیاب مفصلی تولید شرکت آسا صنعت می‌توانید از فروش ادویه پودری کسب درآمد کنید.

دستـگاه اسیاب ادویه

فروش آسیاب مفصلی رومیزی

دستـگاه آسـیاب مفصلی چیست؟

فروش دستگاه اسیاب مفصلی در آسا صنعت مطابق با بهترین تکنولوژی روز میباشد. با خرید اسیاب مفصلی میتوانید انوع فلفل ها و ادویه ها و ریشه ها و حتی انواع حبوبات را آسیاب کنید. و هنگامی که محصول شما آسیاب شود شاهد خروجی کاملا پودر و یکدست میباشید. که از مزایای آسیاب مفصلی میباشد. آسا صنعت تولید کننده بهترین دستـگاه آسیاب است. شما میتوانید  اسیاب مفصلی را برای مصارف عطاری و فروشگاهی تهیه کنید. و از فروش ادیه پودری کسب درآمد کنید.

موتور این دستگاه 28 هزار دور در 1 دقیقه است. و تیغه دستـگاه فولادی میباشد. و هیچ نیازی به تیز کردن ندارد. شما میتوانید هر مواد سختی را با استفاده از آسیاب مفصلی پودر کنید. دستگاه آسـیاب مفـصلی در اندازه های مختلفی تولید شده است. و می توان از نمونه ای از این دستـگاه در فروشگاه عطاری استفاده نمود. با خرید آسیاب مفصلی تولید شرکت آسا صنعت می‌توانید از فروش ادویه پودری کسب درآمد کنید.

اگر شما صاحب یک فروشگاه عطاری می باشید خرید یک اسـیاب مفـصلی متناسب با میزان فعالیت خود تهیه نمایید. تا امکان پودر کردن انوع فلفل ها و دارچین و زردچوبه و دیگر مواد سخت را بدون هیچ دردسری داشته باشید. حتی برای تمیز نمودن دسـتگاه هم نیاز به زمان گذاشتن زیادی نیست و به راحتی میتوانید دستگاه را تمیز کنید.

در حقیقت ویژگی مهم دسـتگاه اسیاب مفصـلی پودر کردن تمامی دانه های سخت میباشد که در کمترین زمان ممکن و به سرعت فرایند آسیاب کردن را انجام میدهد. شما میتوانید  آسیاب صنعتی را برای مصارف عطاری و فروشگاهی تهیه کنید. و از فروش ادیه پودری کسب درآمد کنید.

 

ویژگی های فروش آسیاب مفصلی

1. تولید قطعات اسیاب مفصلی کاملا استیل میباشند.

2. آسیـاب مفصلی تایمر زمان دارد که باعث راحتی کار اپراتور میگردد.

3. با استفاده از آسـیاب مفـصلی میتوان همه نوع ادویه را آسیاب کرد،بدون اینکه نیازی به الک کردن باشد.

4. فروش آسیاب مفصلی دارای انواع مختلفی است. از جمله آسیاب های مغازه ای و آسیاب های کارگاهی میباشند.

5. جهت نظافت و شست و شوی قطعات دستگاه مشکلی نمیباشد و به راحتی میتوانید دستگاه را تمیز کنید.

6. تولید اسـیاب مفــصلی با قابلیت تخلیه آسان را دارد.

7. تمامی تغیه دستگاه اسـیاب مفـصلی از استیل میباشد.

8. قدرت موتور بالایی دارد.

 

بخوانید: عملکرد دسـتگاه بسته بندی پودری

بخوانید: عملکرد پر کن پودری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *