مقالات

فروش دستگاه آسیاب در اصفهان

انواع دستگاه آسیاب

فروش دستگاه آسیاب در اصفهان : دستگاه آسیاب یکی از پر کاربردترین و محبوب‌ترین دستگاه های آسا صنعتگران فیدار اصفهان است. دستگاه آسیاب، آسیاب در لغت نامه دهخدا به معنای آس+ آب است. که آس به یک وسیله‌ای برای خرد کردن مواد غذایی گفته می‌شود و همچنین به آس دستی دستاس گفته می‌شود، در واقع آسیاب آسی می‌باشد که نیروی آب را وادار به چرخش می‌کند. در ادامه با آسا صنعت همراه باشید تا با فروش و انواع دستگاه های آسیاب در شهر اصفهان آشنا شوید.

فروش انواع دستگاه آسیاب در شهر اصفهان

 

دستگاه آسیاب چیست؟

فروش دستگاه آسیاب اصفهان با بهترین متد روز در شرکت آسا صنعتگران فیدار اصفهان.  آسیاب یک دستگاهی برای خرد کردن مواد جامد به تکه‌های کوچک می‌باشد و اصلی‌ترین و مهم‌ترین قسمت یک آسیاب،خردکردن آن می‌باشد. در ادامه برخی از انواع آسیاب و کاربرد آن را خواهیم گفت:

آسیاب آردساز یا همان آسیاب دستی که جهت آرد کردن گندم و برنج و .. استفاده می‌گردد.

دستگاه آسیاب بادی از اون نوع آسیاب هایی می‌باشد باد نیروی جنبشی آن را تامین می‌کند.

دستگاه آسیاب آبی، جریان آی نیروی جنبشی آن را تامین می‌کند.

آسیاب از قدیم وجود داشته است و بسیاری از ما آسیاب های قدیمی را در خانه پدربزرگ و مادربزرگ‌های خود دیده‌ایم. البته باید بدانید که قدمت دستگاه آسیاب خیلی هم زیاد نمی‌باشد. و حدود 100 سال پیش هم از این وسیله جهت آسیاب کردن گندم و جو برای پخت نان استفاده می‌شد.

روش استفاده از آسیاب به این گونه می‌باشد که اول باید دانه‌های مدنظر خود را در سوراخ وسط آسیاب بریزید و سپس با استفاده از دستگیره چوبی که روی سنگ آسیاب می‌باشد، شروع به چرخاندن کنید تا دانه‌ها میان دوتا سنگ قرار بگیرد و بر اثر وزن زیاد سنگ بالایی، دانه‌ها خرد شود و اینقدر باید به این کار ادامه دهید تا آرد شود.

 

فروش انواع دستگاه آسیـاب در شهر اصفهان

انواع مختلفی از دستگاه آسیاب جدید برای فروش در بازار اصفهان موجود می‌باشد. در زیر به برخی از دستگاه آسیاب قدیمی و نحوه کار آنها اشاره خواهیم کرد:

 

دستگاه آسیاب بادی

از آسیاب بادی برای آرد کردن دانه‌ها در حجم زیاد استفاده می‌گردد که نیروی چرخاننده موجود در دندانه های آن باد می‌باشد و اصولا از این آسیاب در مناطق صحرایی استفاده می‌شود.

 

آسیاب آبی

آسیاب آبی را در مسیر رودخانه‌های دائمی قرار می‌دهند تا با بهره‌گیری از نیروی آب و سنگ، آسیاب شروع به حرکت کند و حجم بسیاری زیادی از دانه را به آرد تبدیل کند.

 

دستگاه آسیاب دستی

از آسیاب دستی معمولا در خانه‌ها و جهت تولید آرد در حجم کم استفاده می‌گردد.همچنین این نوع از آسیاب ها، وزن سنگ آسیاب بسیار پایین می‌باشد و همین موضوع باعث شده است که آرد کم کیفیتی تولید کند.

 

آسیاب سنگی

برای استفاده از آسیاب سنگی از نیروی حیوانات استفاده می‌شود که با حرکت حیوان‌هایی مانند گاو و اسب و… سنگ آسیاب چرخانده می‌شد و دانه ها را به آرد تبدیل می‌کرد.

 

تولید دستگاه آسیـاب صنعتی در اصفهان

تولید و فروش دستگاه آسیاب صنعتی در بازار اصفهان انواع مختلفی دارد. و با استفاده از آن می‌توانید انواع دانه‌های گندم و دانه‌های روغنی را به راحتی آسیاب کنید. دستگاه های آسیاب هر کدام برای آسیاب کردن دانه‌های مختلفی استفاده می‌شود. و با شما کسب اطلاعات راجب پیشنیه و عملکرد دستگاه می‌توانید مناسب‌ترین دستگاه برای حوزه فعالیت خود را تهیه نمایید.

 

شرکت تولیدی بازرگانی آسا صنعتگران فیدار اصفهان تولید و فروش انواع دستگاه آسیاب

تولید کننده دستگاههای تخصصی و بروز
فروش انواع دستگاه آسیاب در شهر اصفهان
(فروشگاهی و کارگاهی در مدل‌های تیغه ای. گهواره ای. آسیاب چکشی پره دنده ای . ستاره ای .صادراتی . آسیاب قهوه و…)
با قدرت موتور های ۳. ۴. ۵. ۱۰. ۲۰ و ۴۰ اسب بخار با مدل های متنوع

دستگاه های آسیاب روغنگیری بدون محدودیت مدل صادراتی در کالیبرهای ۳۰. ۷۰. ۱۱۰. ۱۲۵. ۱۴۵. ۱۶۰
کره گیری تخصصی مدل صادراتی تولید ۱۰۰ تا ۲۰۰ کیلو در ساعت

خشک کن آپدیت شده از حجم ۱۰۰ کیلویی تا ۱۲۰۰ کیلویی
دستگاه عرق گیری و تولید الکل و اتانول
۰۹۱۳۶۴۹۳۷۱۴
۰۹۹۱۲۳۹۰۷۵۵
۰۳۱۳۳۷۵۹۹۲۷
هادیان – اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *