مقالات

دستگاه آسیاب صنعتی چه کاربردهایی دارد؟

دستگاه آسیاب صنعتی

فروش آسیاب صنعتی در اصفهان: آسا صنعت بزرگترین تولید کننده انواع دستگاه های آسیاب صنعتی، فروشگاهی خانگی و.. است. دستگاه آسیاب صنعتی این روزها یکی از لوازم ضروری آشپزخانه های صنعتی است. در گذشته نیز دستگاه آسیاب از نخستین تلاش های انسان برای ساختن ابزاری جهت مکانیزه کردن صنعت کشاورزی بوده است. سابقه استفاده از آسیاب صنعتی به هزاران سال پیش بر میگردد.

اسیاب صنعتی دستگاهی که با آن می توان ادویه جات مواد غذایی و گیاهان را پودر کرد. بهمین دلیل یکی از دستگاههای تجهیزات آشپزخانه های صنعتی و آماده سازی مواد غذایی به شمار می رود.

آسیاب کردن مواد غذایی برای انسان بسیار اهمیت داشته و دارد. نوع آسیاب ها در گذشته به شکل آبی٬ بادی و سنگی امروزه به دستگاههای اسیاب صنعتی تبدیل شده است. مهم ترین و اصلی ترین اجزای آسیاب صنعتی خرد کن ها هستند. زیرا که عمل چرخش تیغه ها برای خرد کردن و یا آرد کردن را بر عهده دارند.

دستگاه آسیاب صنعتی

فروش آسیاب صنعتی در اصفهان، دستگاه آسیاب صنعتی کاربرد های زیادی دارد. دستگاه های آسیاب صنعتی ظرفیت و قدرت متفاوتی دارند. و در انواع مختلفی مانند دستگاه اسیاب صنعتی دستی و آسیاب برقی که در انواع ایستاده و رومیزی تولید می شوند.
اسیاب صنعتی در ابعاد٬ اندازه٬ اشکال و با قدرت های متفاوتی تولید می شوند. آسیاب کردن دانه ها به درجه سختی و نرمی دانه ها متفاوت می باشند.
بسیاری از کارخانه های غذایی و داروسازی برای ساخت داروهای پودری و قرص ها از دستگاه آسیاب صنعتی اسنفاده می کنند.

دستگاه آسیاب خانگی

 

ویژگی دستگاه آسـیاب صنعتی

آسیـاب صنـعتی داری موتورهای پرقدرت هستند. و  از بدنه های مستحکم و مقاومی ساخته شده اند. و چون از جنس استیل هستند به راحتی قابل شستشو می باشند.
از اسیاب های صنعتی در رستوران ها٬ عطاری ها٬ داروسازیها٬ آشپزخانه های صنعتی و حتی منازل می توان استفاده نمود. ظرفیت تولید آسیاب ها متفاوت است. در مدل های کوچک از 15 کیلوگرم و در مدل های بزرگ تا 500 کیلوگرم متفاوت می باشد. که ظرفیت مخزن ها از 5 تا 100 کیلوگرم متغیر است.
از دستگاه آسیاب صنعتی برای آسیاب انواع قهوه٬ گیاهان خشک شده٬ زردچوبه٬ فلفل٬ غلات٬ هسته سنجد٬ هسته خرما و .. استفاده می شود.

 

خرید و فروش آسـیاب

فروش و خرید آسیاب در سایت آسا صنعت علیرغم تعداد کم مدل های آن با بهترین قیمت انجام می شود. خرید آسیاب برقی برای کارگاه های صنعتی و توزیع کنندگان مواد غذایی توصیه می شود. تجهیزات می تواند بهترین راهنمای خرید آسیاب برای شما باشد. مدل هایی که از دستگاه آسیاب برقی در سایت موجودند تولید داخل است و شرکت های تولیدکننده پشیبانی خوبی هم از محصولات خود دارد.

 

قیمت آسیاب

دستگاه آسیاب ابزار چندان پر هزینه ای نیست و می توان با صرف هزینه ای اندک آن را تهیه کرد. دستگاه های آسیاب برقی به دلیل ساختار ساده و به دور از پیچیدگی که دارند، سازنده را به دردسر نمی اندازند و به همین خاطر ابزارهای گرانی محسوب نمی شوند.

 

انواع آسـیاب

در حال حاضر تنوع اسیاب های برقی در سایت تجهیزات کم است و به همین دلیل این دستگاه ها شامل تنوعی نمی شوند. عموما آسیاب برقی را با توجه به حجم و اندازه مخزن، قدرت و میزان بازدهی آن انتخاب می کنند و همین شاخص ها می تواند تفاوت های میان این دستگاه ها باشد. ضمن آنکه با توجه به کارآیی یا ویژگی های دیگر می توان این دستگاه را از استیل یا چدن با رنگ کوره ای ساخت. نمونه هایی از این مدل های در سایت موجود است.

 

آسیاب چیست؟

قدمت آسیاب کردن به هزاران سال پیش باز می گردد و ابزارهای مختلف آسیاب کردن از قدیمی ترین اختراعات بشر به حساب می آید. دستگاه های آسیاب به عنوان آسیاب برقی شناخته می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *