مقالات

تولید و فروش آسیاب رومیزی

فروش آسیاب رومیزی ٬ قیمت آسیاب رومیزی ٬ تولید آسیاب رومیزی

تولید و فروش آسیاب رومیزی آسا صنعت فیدار : آسیاب رومیزی نوعی آسیاب که به راحتی روی میز یا پیشخوان قرار می‌گیرند. و به واسطه نوع طراحی فضای زیادی نیز اشغال نمی‌کند. گروه تولیدی آسا صنعتگران فیدار دارای سابقه طولانی در تولید و فروش انواع اسیاب رومیزی با کیفیتی عالی و با بهترین قیمت می‌باشد. برای کسب درآمد و راه اندازی شغلی عالی می‌توانید از این فرصت استفاده کنید و کسب و کار خود را راه اندازی کنید.

انواع دستگاه آسیاب خانگی

آسیاب رومیزی برای مصارفی با میزان اندک مانند مصارف خانگی و یا عطاری‌ها٬ برای آسیاب کردن طراحی می‌شوند. که می‌توان آن را برای مصارف خانگی نیز پیشنهاد داد. فروش اسیاب رومیزی برحسب ساختاری که دارد انواع مختلفی دارد. که در آسیاب و پودر کردن موارد مختلف متفاوت می‌باشند. برخی از آنها توانایی خرد کردن مواد سخت‌تر مانند هسته سنجد و خرما یا قرص کمر را دارند. و برخی دیگر مخصوص اسیاب کردن خشکبار غلات و مواد دارویی هستند. که این نوع از آنها کاربرد بیشتری برای عطاری‌ها دارند.

انواع دستگاه آسیاب صنعتی

ما در شرکت تولیدی بازرگانی آسا صنعتگران فیدار اصفهان با کوله باری از سالها تجربه٬ تولید و فروش اسیاب رومیزی را با بهترین قیمت انجام می‌دهیم و به متقاضیان و خریداران، هنگام خرید مشاوره می دهیم تا با آگاهی بیشتری خرید کنند.

انواع دستگاه آسیاب فروشگاهی

 

آسیاب رومیزی چیست؟

آسیاب رومیزی نوعی از دستگاه های اسیاب است که به صورت رومیزی طراحی و تولید می‌شود و در مقایسه با نمونه‌های ایستاده دارای بازدهی کمتر و در عین حال قیمت پایین‌تر است. و این نوع دستگاه بیشتر برای استفاده در مقادیر کمتر اسیاب کردن مانند مصارف خانگی و گاها عطاری‌ها کاربرد دارد. با این وجود قیمت اسیاب رومیزی در فروشگاه آساصنعت به دلیل تولید در خود مجموعه نسبت به سایر فروشگاههای اینترنتی به مراتب ارازن‌تر است. که قطعا شما با دیدن محصولات ما و مقایسه آنها با انواع مشابه دستگاه آسیاب به این تفاوت قیمت واقف خواهید بود.

آسیاب رومیزی دو لیتری

 

دستگاه آسیاب رومیزی

آسیاب رومیزی از انواع تولید شده دستگاههای اسیاب است که با حجم و به مراتب بازدهی کمتر نسبت به انواع ایستاده تولید می‌شود. که می‌توان آنها را روی میز و پیشخوان قرارداد و عمدتا برای عطاری‌های کوچک و منازل مناسب تر است. اسیاب رومیزی در عین این که می‌تواند کیفیت آسیاب ایستاده را داشته باشد محدودیت بیشتری برای آسیاب کردن مواد دارا می‌باشد. در فروشگاه آسا صنعت تعدادی مدل از اسیاب رومیزی وجود دارد و با قیمتی بسیار مناسب به فروش می‌رسد و شما می‌توانید برای خرید و مشاوره با ما تماس بگیرید.

آسیاب رومیزی سه لیتری

 

خرید و فروش اسیاب رومیزی

برای خرید و فروش آسیاب رومیزی اغلب کارگاه‌ها٬ کارخانه ها و واحد های صنعتی کوچک اقدام می‌کنند. زیرا این واحدهای کوچک‌تر تقاضای کمتر و اندک‌تری برای آسیاب کردن مواد دارند. که فروشگاه اینترنتی آسا صنعت چند مدل آن را عرضه کرده و با قیمتی مناسب و استثنايی به فروش می‌رساند. شما متقاضی گرامی می‌توانید جهت مشاوره خرید و تکمیل اطلاعات با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

۰۹۱۳۶۴۹۳۷۱۴

۰۹۹۱۲۳۹۰۷۵۵

۰۳۱۳۳۷۵۹۹۲۷

هادیان

آسیاب رومیزی 4.5 لیتری

تولید انواع اسیاب رومیزی

تولید٬ فروش و قیمت دستگاه آسیاب رومیزی را در نخستین وهله باید به واسطه میزان بازدهی تقسیم بندی کرد. شکی نیست که شاخص مقدار بازدهی می‌تواند از شاخص‌های مهم برای خریداران باشد. در گام بعدی می‌توان از توانایی در آسیاب کردن دانه‌ها و مواد دیگر سخن گفت که می‌تواند برای متقاضی نظرگیر باشد. برای دانستن همه این اطلاعات می‌توانید قبل از اقدام به خرید با مشاوران ما در آساصنعت برای خرید بهتر آسیاب صحبت کنید. تا بتوانید دستگاهی مناسب با نیازتان را خریداری نمایید.

 

قیمت اسیاب رومیزی

دستگاه آسیاب رومیزی قیمت زیادی ندارد و آن را نباید از دسته دستگاه‌های گران قیمت به شمار آورد. اغلب نوع تولید شده آنها قیمت معقولی دارند. ساختار ساده و بازدهی محدود آنها سبب می‌شود قیمت بالایی نداشته باشند. با این حال قیمت اسیاب رومیزی در فروشگاه آساصنعت ارزان تر از هر فروشگاه دیگری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *