مقالات

کاربرد دستگاه ارده گیر صنعتی چیست؟

قیمت دستگاه ارده گیری صنعتی

دستگاه ارده گیر صنعتی جهت تولید ارده از کنجد استفاده می گردد. قیمت دستگاه ارده گیر صنعتی به دلیل تفاوت های بسیاری که با دستگاه های ارده گیر سنتی دارند متفاوت می‌باشند. که این تفاوت درحجم کم دستگاه، سرعت تولید بالاتر و قابلیت کره گیری از دانه هایی نظیر بادام زمینی ، فندق، پسته و .. می باشد. از جمله ویژگی های منحصر به فرد دستگاه ارده‌گیر صنعتی می توان به کیفیت قابل قبول ارده خروجی، سهولت کاربری و تنظیم دستگاه و داشتن قطعات تمام استیل اشاره نمود.

بیشترین سرعت این دستگاه برای تولید 30 کیلوگرم ارده در 1 ساعت می باشد. که اگر از اینورتر استفاده گردد ظرفیت تولید از 3 تا 30 کیلوگرم در ساعت قابل تنظیم می باشد. همچنین کره ای که از این دستگاه خارج می گردد بسیار نرم می باشد. و شما به دلیل وجود لوله بازگشت می توانید کره ی خود را با افزودنی هایی شامل کاکائو و اسانس های خوراکی ترکیب نمایید.

 

دستگاه ارده گیر صنعتی چیست؟

دستگاه ارده گیر صنعتی قابلیت تولید ارده و کره را دارد. لوله های بازگشت در این دستگاه این امکان را به شما می دهد که ارده یا کره را چندبار درون قیف بریزید. و با افزودنی های دلخواه و خوشمزه همچون کاکائو ترکیب نمایید. دستگاه های ارده گیر به دلیل داشتن تیغه هایی از جنس استیل ضد رنگ موقع کار سبب گرم شدن قسمت سیلندر دستگاه می گردد. که با استفاده از متد های پیشرفته و سیستم خنک کنندگی چرخشی آب در اطراف سیلندر می توانید این قسمت از دستگاه را خنک نمایید.

پیش نیازهای اولیه دستگاه به چه صورت می باشد؟

همانطور که می دانید کنجد از دانه های روغنی می باشد. که علاوه بر مصرف آن به تنهایی می شود از آن روغن گرفت. و در پخت و پز غذاها استفاده نمود. یا با استفاده از این دستگاه‌های ارده گیر صنعتی از آن ارده تولید نمود. و در وعده صبحانه استفاده کرد. همچنین لازم است بدانید که از ارده در پخت غذاهای مختلفی استفاده می گردد.

اگر بخواهید از دستـگاه ارده گـیر صـنعتی به صورت اصولی استفاده نمایید اول باید یک محیط کاملا تمیزو بهداشتی فراهم نمایید. و از انجایی که این دستگاه به فضای زیادی نیاز ندارد. می توانید آن را بر روی یک میز یا کابینت قرار دهید. و جهت تامین برق دستگاه هم می توانید از برق تک فاز خانگی با ولتاژ 220 ولت استفاده نمایید.

از دیگر پیش نیاز هایی که باید تهیه نمایید مواد اولیه می باشد. یعنی تهیه کنجد بو داده مرغوب و استخدام یک اپراتور برای کنترل و تنظیم دستگاه نیاز است. کار کردن با دستگاه ارده گیر صنعتی بسیار آسان است. و شما نیازی به تعداد افراد زیادی ندارید یک نفر اپراتور کافی می باشد.

 

ویژگی های دستگاه ارده گیر صنعتی چیست؟

یک دستـگاه ارده گـیر صنـعتی دارای ویژگی های متفاوتی می باشد که در ادامه نکاتی که هنگام خرید دستگاه باید توجه فرمایید را خواهیم گفت:

1- اندازه و ابعاد دستگاه

2- قابلیت نظافت آسان

3- تنظیم نرمی و زبری

4- قیمت مناسب

5- گارانتی و خدمات پس از فروش داشته باشد

6- امکان تهیه کره از اکثر دانه های روغنی

7- قابل استفاده توسط برق شهری و صنعتی

8- سرعت تولید محصول

9- جنس دستگاه ( بهترین جنس تمام استیل است)

قیمت دستگاه ارده گیر صنعتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *