مقالات

امکانات دستگاه حبوبات پودرکن چیست؟

دستگاه پودرکن حبوبات

امروزه مصرف حبوبات به دلیل خواص فراوانی که دارد به شدت توصیه می گردد. برخی افراد به سوی گیاه خواری رفته اند و سبب شده است که بازار استقبال از حبوبات و پودر آنها به شدت گسترش پیدا کند. دستگاه پودرکن حبوبات این امکان را به شما می دهد که هر نوع حبوباتی را به آسانی پودر نموده و وارد بازار کنید.

در ادامه با آساصنعت همراه باشید تا با 10 ویژگی مهم دستگاه حبوبات پودرکن آشنا شوید.

 

ویژگی های دستگاه پودر کن حبوبات

1. امکان پودر کردن هر نوع حبوباتی را دارند.

2. پس از پودر کردن نیازی به الک کردن ندارید چرا که با یک مرحله حبوبات را به خوبی پودر می کند.

3. دستـگاه دارای پره و توری استیل می باشد.

4. دارای کیفیت بسیاری بالایی می باشند.

5. در این دستگاه ها مخزن استیل وجود دارد.

6. مجهز به روکش استیل می باشد.

7. در دستگاه فن خنک کننده موتور قرار داده شده است.

8. دارای سرعت و قدرت بالایی می باشد.

9. تیغه دستگاه از جنس پروانه و یا چکشی می باشد.

10. دارای مقاومت بالایی می باشد.

 

چرا حبوبات پودر شده اهمیت دارند؟

برخی افراد تمایل به مصرف حبوبات ندارند. مخصوصا برخی از کودکان که والدین انها می توانند با خرید پودر حبوبات ویتامین و پروتئین های مورد نیاز بدن خود و فرزندانشان را تامین کنند. پس اگر قصد ورود به این حوزه کاری را دارید و در جست جوی خرید مناسب ترین دستگاه پودرکن حبوبات می باشید. این اطمینان را به شما می دهیم که با خیال راحت در این راه قدم بگذارید و از مشاوره و پشتیبانی های مجموعه آسا صنعت کمک بگیرید. تا به راحتی بتوانید کسب و کار خود را راه انداره کنید.

 

دستگاه پودرکن حبوبات

همانطور که می دانید حبوبات دارای ارزش های غذایی بسیار بالایی می باشند. بعضی از افراد با مصرف حبوبات دچار مشکل گوارشی می شوند. که یکی از بهترین گزینه ها برای این افراد خرید حبوبات پودرشده می باشد که علاوه بر دریافت خواص بیشمار این حبوبات دیگر دچار مشکلات معده و گوارشی نمی شوند.

در نهایت با خرید دستگاه پودرکن حبوبات می توانید در بازار با دیگر رقبای خود رقابت کنید. و اولین شرط برای رقابت و پیشی گرفتن از رقبا،خرید یک دسـتگاه پودر کن با کیفیت می باشد. پس از آن لازم است که مواد اولیه مرغوب و با کیفیتی تهیه نمایید.

 

انواع دستگاه پودر کن

انواع مختلفی از دستگاه های پودرکن حبوبات در بازار موجود می باشد. می توانید متناسب با نیاز و میزان نیاز خود دستگاه مدنظر را تهیه نمایید. این نوع از دستـگاه ها در انواع خانگی و صنعتی و نیمه صنعتی موجود می باشد و حتی برخی از عطاری ها یک دستگاه پودر کن رومیزی برای فروشگاه خود خریداره نموده و در حضور مشتری به پودر کردن حبوبات می پردازند و از میان حبوبات، پودر ماش بسیار محبوب می باشد چرا که دارای خواص فراوانی می باشد.
برخی از حبوبات جزو مواد سخت می باشند که این نوع از دسـتگاه ها به راحتی در هر میزان حجمی که بخواهید را برای شما پودر می کنند. در ادامه به برخی از مزایای دستگاه پودرکن حبوبات می پردازیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *