مقالات

معیار های اصلی دستگاه ارده گیر صنعتی چیست؟

تولید دستگاه ارده‌گیر و ارده ساز صنعتی

تولید دستگاه ارده‌گیر صنعتی در آسا صنعت بها بهترین متد روز که در بازار موجود می باشد. بازار رقابتی در این بخش ایجاد شده است. دستـگاه ارده گیر و ارده ساز انواع مختلفی دارند. دانه های روغنی فواید زیادی دارند. همین امر موجب خرید دستگاه های ارده‌گیر می شود.

ارده گیری به دو نوع خانگی و صنعتی گرفته می شود. دسـتگاه های اَرده‌ گیر صنعتی دارای 3 معیار اصلی و مهم هستند. در گذشته معمولا افراد به روش سنتی ارده گیری را انجام می دادند. که دارای سختی های فراوانی بوده است و افراد با محدودیت های بسیاری مواجه می شدند اما امروزه با وجود دستگاه های صنعتی ارده‌گیر تمامی این محدودیت ها رفع شده است و می توانید به راحتی فرایند اَرده‌گیری را انجام دهید.

در ادامه با ما همراه باشید تا با 3 معیار اصلی در دستگاه ارده‌گیر آشنا شوید.

 

یک دستگاه ارده‌گیر صنعتی چه معیار هایی داشته باشد؟

تولید دستگاه ارده‌گیر برای کسب درآمد دارای معیارهای زیر است:

1. دستـگاه باید کیفیت خروجی بالایی داشته باشد.

2. آسانی در استفاده و تنظیم دسـتگاه بسیار مهم می باشد.

3. جنس بدنه از استیل با کیفیت باشد.

بیشترین میزان بازدهی که دستگاه های اَرده گیر صنعتی دارند. تولید اَرده در حجم 30 کیلوگرم تا 40 کیلوگرم می باشد که این مقدار معمولا در مدت زمانی یک ساعت تولید می شود.

 

دستگاه ارده‌ گیر چند نوع دارد؟

دو نوع دستـگاه ارده ساز وجود دارد که به ارده‌گیر صنعتی و سنتی تقسیم می شود. به طور معمول از ارده‌گیرهای رومیزی جهت شروع کسب و کار در خانه یا کارگاه های کوچک استفاده می شود.

برخی از فروشگاه های عطاری هم برای کسب رضایت مشتریان و ارائه محصول با کیفیت دستگاه ارده‌گیر رومیزی را تهیه می کنند. تا بتوانند در جلوی چشم مشتری عملیات اَرده گیری را انجام دهند و به فروش بالایی برسند. معمولا دستـگاه های ارده‌گیر از جنس تمام استیل یا نیمه استیل می باشند.

چنانچه که دارای یک کارگاه بزرگ یا یک کارخانه ارده‌گیری می باشید لازم است که یک دستگاه های ارده گیر صنعتی در ابعاد بزرگتر جهت تولید مقدار زیادی ارده تهیه نمایید. با استفاده از این دستگاه می توانید در کمترین زمان ممکن حجم بالایی از اَرده را تولید کنید.

همچنین از دستگاه ارده ساز صنعتی می توانید جهت تولید ارده کنجد و سایر دانه ها نظیر بادام، فندق، پسته و .. استفاده نمایید. در ادامه معیار هایی که یک دسـتگاه ارده‌گیر صنعتی باید داشته باشد را برای شما خواهیم گفت.

 

نکات مهم در خرید دسـتگاه ارده‌گیر

وزن ، ابعاد ، ظرفیت تولید ، میزان برق مصرفی ، کارکرد ، فن خنک کننده و اینورتر می باشد.

برخی از اَرده ها توسط سنگ طبیعی تولید می شود که به آن ارده ساز سنگی می گویند. این دستگاه ها نسبت به دیگر دستگاه ها سرعت پایینی دارند اما اکثر کارشناسان معتقدند که طعم و مزه ای که این ارده ها دارند بسیار مطلوب می باشد و قابل مقایسه با دیگر دسـتگاه ها نیست.

دستگاه ارده ساز با سنگ طبیعی قابلیت تنظیم نمودن زبری و نرمی ارده را ندارد و متاسفانه شست و شوی این دستـگاه بسیار مشکل می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *