بسم الله الرحمن الرحیم

شرکت تولیدی بازرگانی آسا صنعتگران اصفهان

با ورود تکنولوژی به عرصه زندگی و تغییر سبک زندگی مردم جهان، کم کم کیفیت و الگوی مصرف مواد غذایی نیز تغییر کرد و رشد جمعیت الزامات جدیدی را در شیوه زندگی ها ایجاد کرد، که متاسفانه در بخش صنایع غذایی، در حوزه تولید و فراوری این صنعت، کمیت جایگزین کیفیت گردید و سلامت مردم بخاطر منافع عده و گروه خاصی به مخاطره افتاد، لذا بدلیل مقابله با این روند خطرناک اشخاص و شرکت هایی پا به عرصه و میدان گذاشتن و به شکل های مختلف اعم از اگاهی بخشی و اطلاع رسانی، تولید محصولات و مواد سالم، ایجاد مراکز صنایع فراوری و تبدیلی و ایجاد بستر فروش و بازاریابی محصولات سالم و طبیعی کمک های شایان توجهی ارائه داده اند.

شرکت تولیدی بازرگانی آسا صنعت؛ بعنوان واحدی که هم در عرصه آگاهی بخشی عمومی و هم در عرصه های تولید و فروش سیستم ها، تجهیزات و ماشین آلات صنایع غذایی، فراوری و تبدیلی تاسیس و با ارائه کالاهای تولید و خدماتی خود به حفظ منافع سلامت مردم و جامعه خود اندیشید و سعی خود را در جهت سالم سازی سبد غذایی خانوار بکار گرفته که در این راستا تا کنون موفق به ساخت و عرضه دستگاها و تجهیزات صنایع غذایی شده و همچنان در برنامه های آتی خود، محوریت سلامت جامعه در قالب ارائه محصولات و تجهیزات با کیفیت ، قیمت و خدمات مناسب را در دستور کار خود داد. که با این کار سهم خود را به مردم و سلامت جامعه ایفا نماید.

انتظار می رود عزیزان مخاطب با بررسی و انتخاب درست و منطقی خود در حد توان به این فعالیت ها بها داده و زنجیره ارزشی این صنعت را کامل و محکم نمایند.

     مدیر عامل : مریم هادیان

تولید دستگاه های صنایع غذایی آسا صنعت

  •   ارائه بیست سال خدمات پس از فروش

بازرگانی بزرگ آسا صنعت اصفهان، با مدیریت و پرسنل مجرب و خلاق، همواره برای ارائه خدمات بهتر و تولید تجهیزات و دستگاه های بروز با کیفیت بی نظیر برای رضایت هرچه بیشتر شما تلاش می کند.

 

    تولید و فروش انواع دستگاه های صنایع غذایی:

  • انواع دستگاه خشک کن
  • انواع دستگاه آسیاب چکشی
  • انواع دستگاه کره گیر
  • انواع دستگاه ارده گیر
  • انواع عطر گیر
  • انواع عرق گیر
  • انواع آسیاب رومیزی

 

     به مدیریت: خانم مریم هادیان

 

     اطلاعات تماس:

     09136493714

     09912390755

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *