لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی آسا صنعت به دقت ملاحظه فرمایید‌.

استفاده شما کاربر گرامی از خدمات یا خرید از فروشگاه اینترنتی آسا صنعتگران اصفهان (آسا صنعت) به معنی توافق کامل با شرایط و ضوابط این شرکت می باشد.

۱ – خرید کالا از فروشگاه آسا صنعتگران اصفهان بر مبنای قوانین جمهوری اسلامی ایران، آئین نامه های تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است.

۲ – تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود در سایت ثبت نام یا سفارش خود را ثبت کرده است.

۳ – در صورت وارد کردن اطلاعات کاربری غلط مانند (نام و نام خانوادگی، شماره تماس و آدرس و کد پستی) عدم تحویل کالا به عهده خریدار می باشد.

۴ – تمامی محصولات شرکت آسا صنعتگران دارای ضمانت ۱ ساله موتور به مدت یک بار و ضمانت ۵ ساله در قالب خدمات پس از فروش ارائه می شود.
ضمانت بر اساس کارشناسی بوده و شامل آسیب ها و تنش های شرایط محیطی و عوامل بیرونی نمی‌ باشد.

۵ – تنها محصولاتی که دارای برگه ی قرارداد و لوگو حاوی پلاک و لوگوی شرکت آسا صنعتگران اصفهان باشند از ضمانت و خدمات پس از فروش میتوانند استفاده کنند.

۶ – کلیه محصولات آسا صنعت قبل از خروج از کارخانه توسط تیم کنترل کیفی آسا صنعتگران بررسی و تست میشود، سپس ارسال میگردد.

۷ – در طول انجام ارائه ضمانت به مشتریان کلیه هزینه های ایاب و ذهاب، تعویض قطعه و دستمزد به عهده مشتری می باشد.

۸ – بعد از گذشت موعد ضمانت ۱ ساله قید شده در قرارداد کلیه هزینه های تعمیراتی، ارسال و ایاب و ذهاب به عهده خریدار می باشد.

۹ – شرایط فسخ قرارداد خرید دستگاه
طرفین قرارداد فروش : چنانچه در صورت خرید دستگاه، عقد قرارداد و پرداخت وجه، خواستار فسخ و عودت وجه بودید، تا ۱۲ ساعت بعد از آن میتوانید اقدام کنید. پس از آن تا ۴۸ بعد در صورت فسخ، مبلغ ۲۰ درصد کل قرارداد و بعد تا زمان ۴۸ ساعت ۳۰ درصد کل مبلغ قرارداد به عنوان خسارت از مشتری کسر میشود. هزینه حمل و نقل دستگاه به عهده خریدار می باشد.

دقت کنید عودت وجه تا ۳ روز کاری ممکن است زمان بر باشد.

۱۰ – فروشگاه اینترنتی آسا صنعت به هیچ وجه اطلاعات منحصر به فرد کاربران تا به دیگر اشخاص واگذار نخواهد کرد، از حریم شخصی کاربران دفاع خواد کرد.

۱۱ – روش پرداخت نقدی فقط در سطح شهر اصفهان آن هم با حضور در فروشگاه های رسمی آسا صنعت (مندرج در سایت) یا به صورت کارت به کارت میسر است.

۱۲ – تنها وب سایت و درگاه آنلاین رسمی شرکت آسا صنعتگران اصفهان به آدرس asasanatfidar.com می باشد و تمامی واریزی ها می بایست به شماره کارت 6037697540297279 به نام مریم هادیان باشد.