شرکت تولیدی بازرگانی آسا صنعتگران اصفهان

سیاست ما بر اساس صداقت در عمل و مشتری محوری بنا نهاده شده که منفعت وآسایش مشتری را شعار و اولویت کار خود قرار داده‌ایم ، رضایت حداکثری خریداران و مشتریان سند و دلیلی بر این مدعاست.

امید است با همدلی و همکاری در جهت حمایت از تولید داخلی گامی موثر برای آبادانی کشور خود با توکل به خداوند و توجه به ظرفیت ها و پتانسیل‌های موجود برداشته و اسباب و زیرساخت‌های اشتغال جوانان را بیش از پیش مهیا سازیم.

معرفی شرکت:
شرکت آسا صنعتگران فیدار اصفهان با نام تجاری اختصاری Asasanat درسال ۱۳۹۸ توسط سرکار خانم مریم هادیان با سمت مدیرعامل و آقای رضا اسحاقیان با عنوان رئیس هیئت مدیره تاسیس و فعالیت خود را در زمینه ساخت و تولید تجهیزات و ماشین آلات صنایع غذایی سلامت محور و عرضه آن به بازارهای این صنعت شروع نمود.

هدف شرکت:
شرکت آسا صنعتگران با توجه به نیاز جدی خانوار به مصرف غذای سالم هدف و اهتمام خود را بر پایه ترویج و تغییر الگوی مصرف غذایی خانوار به سمت مصرف غذای سالم قرارداده و تلاش می‌نماید تا تجهیزات و ماشین آلاتی که در زمینه تحقق این هدف می‌تواند کمک نماید را تولید و به بازار عرضه نماید.

رسالت و ماموریت:
این شرکت در راستای سلامت جامعه، قراردادن و افزایش سهم  مواد غذایی سالم و طبیعی را در سبد خانوار هر ایرانی، به عنوان ماموریت و رسالت خود تعریف نموده است.
میزان سهم اثرگذاری شرکت:
این شرکت با تلاش مدیریت در بکارگیری توان و پتانسیل‌های علمی و تجربی پرسنل و مهندسان با ساخت تجهیزات و ماشین آلات حوزه صنایع غذایی و دارویی توانسته است حداقل تا کنون ۲۵۰۰ نفر اشتغال مستقیم و غیر مستقیم ایجاد نماید. و همچنین با عرضه این تولیدات به بازار در سالم سازی و ترویج فرهنگ غذایی سالم، گام موثر و قابل ملاحظه ای در حوزه سلامت کشور بردارد.

منطقه فعالیت:
این شرکت فعالیت خود را به سرعت گسترش داده و دایره عرضه تولیدات را از مرزهای کشور فراتر برده و با ارسال ماشین آلات خود به خارج از کشور در ایجاد درآمد و ارز آوری برای کمک به اقتصاد کشور عزیزمان نقش خود را ایفا نموده است.

شرایط و ضمانت:
محصولات شرکت آسا صنعتگران از با کیفیت ترین متریال و آلیاژها بعنوان مواد اولیه و از کیفیت برتر ساخت و طراحی منحصر بفردی تولید گردیده اند و این محصولات با یک سال ضمانت و پنج سال خدمات پس از فروش به بازار عرضه می‌شوند.

مزیت و برتری:
از جمله مزایای رقابتی تولیدات شرکت آسا صنعتگران
۱.طراحی زیبا و متفاوت
۲. کیفیت عالی در ساخت با انتخاب مواد اولیه مناسب و با کیفیت
۳. قیمت مناسب و قابل رقابت
۴. عرضه مستقیم و بی واسطه
۵. ارائه خدمات  پس از فروش همراه با ارسال و پیشتیبانی
۶. به روزرسانی و ارتقاء دستگاه‌های تولیدی
۷. قابلیت رقابت با بازار جهانی

0
محصول با کیفیت
0
اشتغال‌زایی غیر مستقیم
0
مشتری وفادار
0
اشتغال‌زایی مستقیم

تیم ما

مدیریت آساصنعتگران
متخصصین فروش
متخصصین فروش
متخصصین کارگاه تولید
متخصصین کارگاه تولید
متخصصین کارگاه تولید

گواهینامه ها